OBWIESZCZENIE

 

 Na podstawie art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547, z późn. zm.) informuję o numerach i granicach obwodów głosowania oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku.

 

NUMER OBWODU

GRANICE OBWODU GŁOSOWANIA

SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

1

CZYŻE, LENIEWO, ŁUSZCZE, OSÓWKA, PODRZECZANY, RAKOWICZE, SZOSTAKOWO

ŚWIETLICA W URZĘDZIE GMINY

W CZYŻACH

CZYŻE 98

2

HUKOWICZE, KLEJNIKI, LESZCZYNY, SAPOWO

SZKOŁA PODSTAWOWA W KLEJNIKACH KLEJNIKI 63

3

KAMIEŃ, KOJŁY, KURASZEWO, LADY, MAKSYMOWSZCZYZNA, PODWIEŻANKA, WIEŻANKA, WÓLKA

ŚWIETLICA WIEJSKA W KURASZEWIE KURASZEWO 14A

4

MORZE, ZBUCZ

ŚWIETLICA WIEJSKA W ZBUCZU
ZBUCZ 65

 Lokal Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Czyżach dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Wójt

Jerzy Wasiluk

Czyże, dnia 22 października 2006 r.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Czyżach

1.         Noskowicz Sergiusz - Przewodniczący

2.         Biedrycka Katarzyna – Zastępca przewodniczącego

3.         Andrejuk Anna - członek

4.         Kraśko Ewa - członek

5.         Karczewska Edyta - członek

6.         Woroniecka Alla - członek

7.         Konach Maria - członek

8.         Baszun Raisa - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Klejnikach

1.       Karczewska Nadzieja - Przewodniczący

2.       Sajewska Maria – Zastępca przewodniczącego

3.       Jakimiuk Barbara - członek

4.       Grygoruk Krystyna - członek

5.       Ochryciuk Katarzyna - członek

6.       Kowalewska Raisa - członek

7.       Łobuzińska Irena - członek

8.       Kościuczuk Nina - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kuraszewie

1.       Nikołajuk Bazyli - Przewodniczący

2.       Filimoniuk Anna – Zastępca przewodniczącego

3.       Radziwoniuk Irena - członek

4.       Jancewicz Katarzyna - członek

5.       Iwanowska Walentyna - członek

6.       Kowalewski Igor - członek

7.       Miczejko Cezary Janusz - członek

8.       Nikołajuk Anna - członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Zbuczu

1.       Michaluk Marianna - Przewodniczący

2.       Korniluk Leon – Zastępca przewodniczącego

3.       Jancewicz Nadzieja - członek

4.       Tychoniuk Anna - członek

5.       Chodakowski Marek - członek

6.       Michalewicz Walentyna - członek

7.       Szyryńska Helena - członek

8.       Filimoniuk Ludmiła - członek

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Samorząd Gminy Czyże

Wytwarzający/odpowiadający: Zenaida Gierasimiuk

Wprowadzający: Zenaida Gierasimiuk

Data wprowadzenia: 2006-11-10

Data modyfikacji: 2006-11-10

Opublikował: Zenaida Gierasimiuk

Data publikacji: 2006-11-10